Tuvojas Daugavpils novada florbola čempionāta Play-off un finālspēles

Pagastu un pilsētu ziņas

10.martā noslēdzās Daugavpils novada florbola čempionāta regulārais turnīrs. Pēc regulārā turnīra izspēlēm, 1. vietā izvirzījusies Vabole, 2. vietā Vecsaliena, 3. vietā Kalupe. Līderiem pa pēdām seko Naujene, kura šobrīd ierindojusies 4. vietā, 5. vietā Višķi, 6. vietā Kalkūni, 7. vietā Skrudaliena un 8. vietā Ambeļi. Izslēgšanas turnīrā komandām svarīgi bija izcīnīt pēc iespējas lielāku punktu skaitu, lai izslēgšanas jeb Play-off spēlēs varētu izvēlēties sev parocīgākus un nosacīti vājākus pretiniekus.

17.martā Špoģu vidusskolas sporta zālē Play-off spēlēs Vabolei pretiniekos stāsies Ambeļi, Vecsaliena sacentīsies pret Skrudalienu, Kalupe pret Kalkūni, Naujene pret Višķiem. Sacensības noslēgsies ar finālspēlēm, kurās noskaidros 2019. gada novada florbola čempionus un medaļu ieguvējus. Plkst. 14:30 noritēs spēle par 3. vietu, savukārt plkst. 15:30 noritēs fināls, kurā noskaidrosies čempiona tituls un medaļu sadalījums. Komandu līdzjutēji aicināti apmeklēt spēles un klātienē atbalstīt savus favorītus!

Pēc izslēgšanas turnīra spēļu apkopotajiem rezultātiem, florbola čempionāta rezultatīvākais spēlētājs šobrīd ir Jānis Jonāns no Vecsalienas ar 37 punktiem, Renāts Vabisčevičs no Kalupes ar 28 punktiem, Nauris Poikāns no Vecsalienas ar 25 punktiem, Holgers Folkmanis no Vaboles ar 24 punktiem un Egils Gavilovskis no Naujenes ar 22 punktiem. Top10 iekļuvis arī Arnis Rasčevskis (Kalupe), Mareks Meženiks (Vabole), Jevgēnijs Daņilovs (Kalkūni), Lauris Linarts (Kalupe) un Raivis Skrinda (Višķi).

Rietumu Bankas labdarības fonda finansējuma ietvaros restaurēta glezna „Jēzus Ģetzemanes dārzā”