Turpinās Daugavpils novada čempionāts florbolā

AKTUĀLI

17. februārī Silenes pamatskolas sporta zālē norisinājās Daugavpils novada čempionāta florbolā 2. sabraukuma spēles. Tajās, tāpat kā 1. sabraukumā, piedalījās 8 komandas no Ambeļiem, Vaboles, Kalupes, Kalkūnes, Naujenes, Višķiem, Biķerniekiem un apvienotā Skrudalienas – Salienas komanda.

Par šī sabraukuma spēļu rezultātiem 1. vietā ir Naujenes pagasta komanda, 2. vietu dala Vaboles un Kalupes pagastu komandas, 3. vietā – Kalkūnes pagasta komanda, 4. vietā – Višķi, 5. vietā – apvienotā Skrudalienas – Salienas komanda un 6. vietā – Ambeļu pagasta komanda.

Čempionāta rezultatīvāko spēlētāju desmitniekā iekļuva Jānis Jonāns un Maksims Krilovs no Naujenes, Rolands Smirnovs, Matīss Ostrovskis, Jānis Plešaunieks un Toms Skrinda no Vaboles, Andrejs Grigorjevs no Kalkūnes, Raivis Skrinda no Višķiem, kā arī Arnis Rasčevskis un Lauris Linarts no Kalupes.

Rezultātu tabula

SPĒĻU KALENDĀRS

Netradicionālajā modes skatē atspoguļojās dažādu gadsimtu stila tendences