Turpinās čempionātu turnīri basketbolā un hokejā

Pagastu un pilsētu ziņas

Ar kārtējām spēlēm turpinās Daugavpils novada čempionāta turnīrs basketbolā. Šajās brīvdienās Kalupes komanda uzvarēja Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas un Robežsardzes koledžas apvienoto komandu ar rezultātu 88:77. RTA/RKA komanda bija spiesta atzīt arī Ambeļu pagasta komandas pārspēku, zaudējot ar rezultātu 87:70. Par rezultatīvākajiem spēlētājiem Kalupes komandā tika atzīts O. Gladiševs (35 punkti) un V. Goršanovs (15 punkti), savukārt Ambeļu komandā rezultatīvākie bija R. Spīķis (27 p.), E. Jaundzems (24 p.) un J. Kļavinskis (21 p.). Turnīra spēlēs tikās arī Naujene ar Pilskalni – šajā spēlē, ar rezultātu 71:58, pārāka bija Naujene. Naujenes komandā rezultatīvākie bija Z.Saulītis (18 p.) un S.Frolovs (18 p.).

Savukārt Daugavpils pilsētas atklātā čempionāta hokeja turnīra kārtējās spēlēs tikās Daugavpils novada hokeja komanda “Kalupe” ar Visaginas komandu (Lietuva), sagraujot pretiniekus ar iespaidīgu rezultātu 17:2. Tāpat pārliecinoša Kalupes komandas uzvara izdevās  pār komandu “Latgols”, spēli noslēdzot ar rezultātu 9:1.

Daugavpils novada čempionātā volejbolā uzvarēja Naujenes komanda