Daugavpils novada čempionātā volejbolā uzvarēja Naujenes komanda

AKTUĀLI

16. decembrī Sventes vidusskolas sporta zālē noritēja Daugavpils novada čempionāta volejbolā finālnoslēguma spēles, kurā tika noskaidroti uzvarētāji un medaļu ieguvēji. Spraigās cīņās par čempioniem kļuva Naujenes pagasta komanda (treneris Edgars Kucins), otrajā vietā ierindojās Vecsalienas komanda (treneris Jevģenijs Gridasovs), savukārt trešie palika Vaboles pagasta komanda (Jānis Plešaunieks).

Spēles notika pēc apļa turnīra sistēmas. Par bronzu cīnījās Vabole pret Sventi, pārliecinoši to uzvarot ar rezultātu 2:0. Savukārt finālspēlē par čempionu godu,  naujenieši ar rezultātu 2:0 pārspēja Vecsalienu. Katrā komandā tika apbalvoti arī labākie spēlētāji – Aleksandrs Hoseņevičs (Naujenes k.), Valdis Vanaģelis (Vecsalienas k.), Arnis Tērauds (Vaboles k.) un Andris Prekels (Sventes k.)

Sacensības tiesāja galvenais tiesnesis Māris Vansevičs.

Jaungada eglīte pirmsskolas vecuma bērniem