Turpinās Augšdaugavas novada atklātais basketbola čempionāts

AKTUĀLI

Decembra vidū startēja Augšdaugavas novada atklatais čempionāts basketbolā sadarbībā ar Latvijas basketbola savienību un biedrību “Ballborderbasket”. 24. decembrī aizvadīta kārtējā pirmā apļa spēle. Laukumā tikās Pilskalne un Ambeļi, rezultātā Pilskalne zaudēja Ambeļiem ar 63:70 pagarinājumā. Rezultatīvākie spēlētāji Pilskalnes komandā: A. Plinte 26 punkti un K. Briedis 15 p., Ambeļi: E. Repelis 40 p. un  J. Umbraško 10 p.  Nākamajā spēlē Naujene sacentās ar Preiļiem, un ar rezultātu 63:51 uzvaru izcīnīja Naujenes komanda. Rezultatīvākie spēlētāji Naujenes komandā: V. Gubanovs 18 p. un  P. Dzalbe 12 p., bet Preiļou komandā K. Kurcenbaums 15 p. un A. Indrikovs 10 p. Savukārt Kalupes komanda tikās ar Višķu komandu, un ar rezultātu 94:57 uzvaru izcīnīja Kalupes komanda. Rezultatīvākie spēlētāji: Kalupe- Z.Saulītis 23 p. un J. Meškovskis 20 p., Višķi - G. Šidlovskis 19 p. un M. Umbraško 18 p. 
Nākamās pirmā apļa spēles notiks 2022. gada 22. janvārī. Kā redzam turnīra tabulā, pagaidām bez zaudējumiem cīnās divas komandas - Naujene un Kalupe. 
 
Naujene iemirdzējās svētkos!