Naujene iemirdzējās svētkos!

AKTUĀLI

Decembris mūs priecē ar sniega baltumu, bet naujenieši parūpējās par rotājumiem un spuldzīšu gaismiņām savos logos un pagalmos, tādējādi radot prieku sev un arī citiem!

Naujenes pagasta pārvalde izsaka pateicību visiem naujeniešiem par svētku sajūtas radīšanu Naujenes pagastā, bet īpašs PALDIES:

Gunāram Hmeļnickim un Gatim Orbidānam (Naujenes pagasts, Jezufovas ciems, m."Piekrastes"), Aļonai Annišiņecai (Lociki), Milānai Ločai (Lociki), Koļesņiku ģimenei (Lociki), Inesei Minovai un Antonam Somam (Krauja, m. “Cerību krasts”), Čivkuļu ģimenei (Krauja), Gaļinai un Pāvelam Vageļiem (Cirši), Stanislavai Locikai (Naujene), Igoram un Olesjai Ivanoviem (Naujenes ciems), Natālijai Kislajai (Naujenes ciems), Pāvelam Brovkinam (Naujene), Zigmundam Miglānam (Ciršu ciems), Jānim Kovaļevskim (Vecpils ciems), Lazuko ģimenei (Vecstropi), Greidānu ģimenei (Vecstropi), Trūļu ģimenei (Vecstropos), kā arī Daugavas ielas 26 (Krauja) daudzdzīvokļu mājas iedzīvotājiem, kuri kopīgiem spēkiem izrotāja savu māju.

Paldies Kraujas, Naujenes, Vecstropu, Lociku, Ceļinieku ciema daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem par izrotātajiem logiem un balkoniem.

Paldies par prieku, ko dāvājat!

Lai laimi un prieku nesošs Jaunais gads!

Ielūkojies fotogalerijā – sasmelies gaismu un prieku!

Naujenes kultūras centrs,
Muzeja iela 6, Lociki
Tālrunis uzziņām 654 74268

Ziemassvētki – dāvanu laiks