Tūrisma nozares pārstāvjus aicina pieteikties “Tūrisma piknikam”

AKTUĀLI

Aktīvā tūrisma sezona nav aiz kalniem, un par godu šim notikumam Augšdaugavas novada pašvaldības iestāde “TAKA” laipni aicina novada tūrisma nozares pārstāvjus, uzņēmējus, mājražotājus, amatniekus vai potenciālos tūrisma uzņēmējus piedalīties Tūrisma piknikā, kas norisināsies šā gada 28. aprīlī Lielbornes muižā.

Tūrisma piknika ietvaros mājražotāji ir laipni aicināti padižoties un pareklamēt savu produkciju ar mērķi veidot kopīgu sadarbību un izmantot savu produkciju tūrisma biznesā. Omulīgā un draudzīgā atmosfērā degustēsim, apspriedīsim tūrisma jaunumus, jaunākās tendences un tuvākās nākotnes plānus, kā arī dosimies aizraujošā ekskursijā pa Lielbornes muižu kopā ar “Īsto latvju saimnieci Noru Poišu”. Veidosim diskusiju par tālāku kopīgu sadarbību.

Pasākumā piedalīsies Latgales Tūrisma asociācijas pārstāvji, kā arī notiks noderīga un interesanta diskusija kopā ar pasākuma īpašo viesi sertificētu darba un organizāciju psiholoģi, lektori, uzņēmēju Anitu Rošāni.

Aicinām pieteikties pasākumam līdz šā gada 24. aprīlim! Pieteikuma anketa ŠEIT

Papildus jautājumu gadījumā, lūdzu, rakstiet uz turisms@augsdaugavasnovads.lv.

Ierobežota kustība uz vairākiem pašvaldības ceļiem