Trūkst motivācijas? Tikai ne Naujenes pagasta jauniešiem

AKTUĀLI

Pirmajā martā Naujenes kultūras centrā notika jauniešu motivācijas pēcpusdiena, kur neformālā gaisotnē Naujenes pagasta jaunieši tikās ar dažādu amatu profesionāļiem. Jauniešus motivēt bija ieradušies – Ivars Utināns, kura hobiji ir pārtapuši par viņa ikdienas nodarbošanos. Ivars savu dzīvi ir saistījis ar fotogrāfiju un video mākslu. Māris Susejs, kas iesāka savu gaitu kā koktēlnieks, tad viņa dzīvē nedaudz pavīdēja arī aktiermāksla un galvenais, ar ko Māris šobrīd nodarbojas, ir zīmēšana, gleznošana un kompozīcijas pamati, ko viņš pasniedz bērniem Indrā un pārējo daļu sava laika velta pasākumu režijai un vadīšanai. Un Rita Kočmarjova un Juris Šadurskis, kuri ir mini zoodārza JuRita īpašnieki, kas atrodas Naujenes pagastā.

Sarunas laikā klātesošie vairāk uzzināja par pašiem ciemiņiem, par to kā viņi nonāca līdz tam, ar ko nodarbojas šobrīd, kādas bija grūtības, kas visvairāk patīk savā darbā un kas nepatīk un, protams, dalījās ar ieteikumiem, kā panākt to, ko vēlies. Īpaši lielu uzmanību izpelnījās alpaks Tomass, ko Rita un Juris bija paņēmuši līdzi. Mēs ceram, ka šī nelielā saruna motivēs jauniešus darīt lielus darbus!

Naujenes kultūras centrs,
Muzeja iela 6, Lociki
Tālrunis uzziņām 654 74268

Konkursā “Zibsnis” uzmirdzēja Elizabetes Poddubnovas un deju grupas “Tornado” talants