Tikšanās ar Meistaru Medumos

Kultūra

Svētdienas pēcpusdienu, pasākuma “Satiec savu Meistaru!” ietvaros, pavadījām ar noskaņojamu meistarot un radīt. Sākām ar izzinošu prezentāciju, parunājām par aromātisko spilventiņu izcelsmi, kā tos izmanto dažādās valstīs, ar ko tos piepilda, kur tos novieto, kā arī par vērtīgām mūsmāju zālēm un puķēm, par eļļu izcelsmi  un to iedarbību uz organismu.

Otrajā darbnīcas daļā, talantīgā rokdarbu pulciņa "Kaleidoskops"

vadītāja Diāna Mikulane parādīja un pastāstīja, kādā secībā šūt aromātisku sirsniņu.  Izmantojām otrreizēji izmantojamos audumus, mežģīnes, dažādas pērles un dekorējumus. Ķērāmies pie darba, un katrs uzmeistarojām sev īpašu un mīļu sirsniņu, to, kas priecēs gan ar skaistumu, gan smaržu.

Sagatavoja Medumu pagasta Tautas nama kultūras darba vadītāja Anita Drozdova

Kalupieši ar “Skolas somu” uz Rēzekni pie Gangsteromītes