Tiks pasniegta “Gada balva sportā 2018”

AKTUĀLI

Šī gada 18. janvārī Daugavpils novada Kultūras centrā “Vārpa” notiks Daugavpils novada konkursa “Gada balva sportā 2018” noslēguma pasākums. Tā laikā balvas tiks pasniegtas 12 nominācijās, starp kurām - “Gada skolotājs”, “Labākā pagasta pārvalde sporta darba organizācijā”, “Gada sportists”, “Gada sportiste”, “Gada treneris”, “Gada sporta spēļu komanda”.

Tāpat tiks apbalvots gada sportists un gada treneris neolimpiskajos sporta veidos, gada veterāni sportā un nosauktas gada uzlecošās zvaigznes. Pasākuma kulminācijā tiks godināts balvas ieguvējs nominācijā “Mūža ieguldījums sportā”, kā arī sumināti novada čempionātu galvenie tiesneši. Jāatzīmē, ka labākie no labākajiem tiks apbalvoti tādos sporta veidos kā brīvā cīņa, volejbols, vieglatlētika, svarbumbu celšana, biatlons, spīdvejs, kā arī komandu sporta veidos – basketbolā, volejbolā, futbolā un hokejā.

Konkurss “Gada balva sportā” ir paturpinājums ik gadu notiekošajam un jau iemīļotajam konkursam “Sporta laureāts”. Atgādinām, ka pērn “Sporta laureāta” svinīgajā ceremonijā apbalvoti uzvarētāji tādās nominācijās kā “Novada labākā skola sporta darba organizācijā”, “Novada labākā pagasta pārvalde sporta darba organizācijā”, “Gada izrāviens”, “Novada labākais treneris”, “Novada labākais sporta spēļu tiesnesis” un “Novada labākais sportists”. Balva “Par ieguldījumu Daugavpils novada sportā” tika pasniegta vieglatlētikas treneriem Janai un Dmitrijam Hadakoviem.

Pievilcīgākos Sventes pagasta objektus savieno velotaka