Tiek izsludināts Daugavpils novada grantu konkurss 2021

AKTUĀLI

Daugavpils novada dome izsludina konkursu par grantu piešķiršanu topošo un jauno uzņēmēju projektiem 2021. gadā.

Konkurss tiek rīkots saskaņā ar Daugavpils novada attīstības programmas 2012. – 2018. gada Daugavpils novada attīstības stratēģiskā ietvara uzdevumu U 3.1.4. ”Veidot atbalstu potenciālajiem un jaunajiem uzņēmējiem Daugavpils novadā”.

Konkursa uzvarētāji varēs saņemt līdz pat 4000 eiro sava projekta realizēšanai. Kopējais balvu fonds sastāda 8000 eiro. 2021. gadā paredzēts atbalstīt ne mazāk kā divus uzņēmēju projektus atkarībā no pieprasītās summas. Uzņēmējam ir jānodrošina savs līdzfinansējums projekta īstenošanai ne mazāk kā desmit procentu apmērā.

Konkursa mērķis ir atbalstīt jaunu uzņēmēju biznesa ideju attīstību, aktīvas ekonomiskās vides veidošanu un uzņēmējdarbības attīstību Daugavpils novada teritorijā.

Jāatzīmē, ka konkursā atbalstu var saņemt tikai tādi projekti, kurus plānots uzsākt laika posmā no 2021. gada 1. aprīļa līdz 31. maijam. Grants jāapgūst līdz 2021. gada 30. decembrim.

Nolikums 

Pieteikuma veidlapa granta saņemšanai

Projektu pieteikumi no 2021. gada 15. februāra līdz 15. marta plkst. 16.30 iesniedzami Daugavpils novada domē, Rīgas ielā 2, Daugavpils, LV-5401, vai sūtot ar drošu elektronisko parakstu uz elektroniskā pasta adresi – dome@daugavpilsnovads.lv.

Informatīvs seminārs par Daugavpils novada domes grantu konkursu topošo un jauno uzņēmēju projektiem norisināsies 8. februārī plkst. 14:00 - 15:00, tiešsaistē - ZOOM platformā. Piekļuves saite tiks izsūtīta pēc reģistrācijas apstiprinājuma. 

Reģistrācijas forma informatīvajam semināram.

Jautājumu gadījumā pretendents var vērsties Daugavpils novada domes Attīstības pārvaldē pie komercdarbības konsultanta – tālr.: 65422284, mob.: 26121362, e-pasts: jazeps.krukovskis@dnd.lv.

2020. gadā grantu konkursā uzvarēja divi biznesa projekti: “KATO – Kaķu mēbeļu ražošana no kartona”, kura ietvaros ieplānoja ražot kaķu nagu asināmo – zvilni no kartona. Tā nolūkam iegādājās klišejas logotipa drukai un nepieciešamos izejmateriālus, kā arī izstrādāja mājaslapu ar interneta veikalu. Otrs projekts, kas tika atbalstīts, ir “Fasādes dekoratīvo elementu ražotne”. Projekta rezultātā Sventes pagastā ražo dekoratīvos fasādes paneļus un glitētus dekorus, kā arī rotājumus no ekstrudēta putuplasta.

Autors un foto: Dainis Bitiņš

Naujenes kultūras centra 2020. gada kultūras notikumu apskata speciālizlaidums