Tēvu diena Lāču pamatskolā

Izglītība

Septembra sākumā Lāču pamatskolā ir tradīcija jautri un aktīvi svinēt  Tēvu dienu. Piektdien skolēni sagaidīja savus tēvus, vectēvus un brāļus, lai uzzinātu, kurš ir Super- tētis. Pasākums sākās ar nelieliem  priekšnesumiem. Otrās klases skolēni noskandināja dzejoļus par  tēviem, 3.klases skolnieks Artjoms Karpečenkovs izlasīja dzejoli par vectēvu, bet pop-grupa veltīja savu “Nepareizo dziesmu”  visiem tēviem un vectēviem.

  Kopā ar saviem bērniem tēvi, vectēvi un brāļi piedalījās interesantos konkursus. Kopā makšķerēja, minēja profesijas, sacentās veiklībā, ātrumā un spēkā, bet galvenais, ka uzvarēja visi, jo katram bērnam viņa tētis ir “Super-tētis”. Svētku noslēgumā tēvi padalījās ar savām emocijām: “Paldies par svētkiem”, “Cik forši un jautri pavadīt laiku kopā!”

Paldies mūsu drosmīgajiem vadītājiem: 4.a. klases skolniekiem Evelīnai Ņikitinai un Renasam Dmitrijevam, kā arī pop-grupas vadītājai Anastasijai un 1.-5.klases  audzinātājam.

Lomžas delegācija augstu novērtē novada iedzīvotāju aktivitāti