Teicami rezultāti svarbumbu celšanā

Pagastu un pilsētu ziņas

1. aprīlī notika Latvijas atklātā kausa izcīņa svarbumbu celšanā vingrinājumā “armijas raušana” (šīs disciplīnas mērķis ir svarbumbas raušana 12 minūšu laikā ar neierobežotu roku maiņu). Sacensības notika Olainē. Labus rezultātus uzrādīja LIT-Augšdaugavas novada komandas svarbumbu cēlāji.

Zeltu savā svara kategorijā izcīnīja: Anastasija Želtkova, Ludmila Ivanova, Pāvels Krasovskis, Ņikita Tīrelis, Artūrs Obaruns, Dilans Ļebedevs.

Vērts atzīmēt, ka Ludmila Ivanova uzstājās ar 24 kg smagu svarbumbu, paceļot svarbumbu 126 reizes. Ludmila Ivanova izpildīja Starptautiskās sporta meistara kandidātes normatīvu.

Sudrabu ieguva: Diāna Bulaša, Aleksandra Grigorjeva, Dmitrijs Ozerskis, Deniss Morgunovs, Vladimirs Trofimovs.

Īpašu pateicību sportisti izsaka savam trenerim Ivanam Gaļašam, pateicoties kuram izdevās sasniegt tik augstus rezultātus. Pateicoties trenera izturībai un rūpēm par saviem audzēkņiem, viņi uzstājās ar pilnu spēku, parādot savu centību un mērķtiecību.

Pašmāju uzņēmēji attīsta kubulu ražošanu