Teātra trupa “Trešais variants” demonstrēja izrādi “Maija un Paija”

AKTUĀLI

9. martā uz Daugavpils novada Kultūras centra “Vārpa” lielās skatuves tika demonstrēta Teātra trupas “Trešais variants” izrāde “Maija un Paija” - Annas Brigaderes pasaku luga divos cēlienos. Iestudējuma režisore – Inta Uškāne. Galveno varoņu tēlos iejutās daudzsološās amatierteātra jaunās aktrises Elīza Fedotova (Maija) un Linda Novika (Paija). Luga pirmizrādi piedzīvoja pirms diviem gadiem, tomēr plašākai publikai Daugavpils novadā tā līdz šim netika rādīta. Izrāde bija saistoša un interesanta dažāda vecuma un dzimuma skatītājiem. Tie, kuri nepaspēja un vēlas noskatīties izbraukuma izrādi, aicināti 30. martā plkst. 16:00 apmeklēt Ilūkstes kultūras centru. Ieeja: 1 eiro.

FOTOGALERIJA

 

Plašā Masļeņica Maļinovā