Plašā Masļeņica Maļinovā

AKTUĀLI

 10.martā, neskatoties uz diezgan mainīgiem laika apstākļiem, Maļinovā nosvinēja plašo Masļeņicu.  Ar jautrām izklaidēm, dziesmām un dejām pasākuma dalībnieki pavadīja ziemu un sagaidīja pavasari. Svētku laikā ikvienam bija iespēja nogaršot Masļeņicas galveno cienastu – pankūkas ar ievārījumu un karstu tēju.
Pagasta iedzīvotājus un viesus ar dziesmām un dejām izklaidēja burvīgas dāmas no Daugavpils kluba “Tamideja”. Pasākuma laikā tika sadedzināta salmu lelle jeb Masļeņica, simboliski izgaismojot ceļu pavasarim.

Paldies ikvienam, kas apciemoja Maļinovas ciemu, atbraucot uz Masļeņicu! Cerams, ka patīkamas emocijas un siltas atmiņas aicinās viņus atgriezties vēlreiz.

Informāciju sagatavojusi:
Jeļena Vasiļjeva
Maļinovas saieta nama vadītāja 

Naujenē ļoti gaida pavasari