Talantu šovs arī Randenē

Izglītība

25. aprīlī Randenes pamatskolā notika talantu šovs “Zvaigžņu stunda”.

Jau 20. gadsimta otrajā pusē pasaulē popularitāti iemantoja visdažādākie šovi. Tie piesaistīja gan skatītājus, gan dalībniekus.

Jau ne pirmo gadu arī Randenes pamatskolā notiek talantu šovs “Zvaigžņu stunda”, kura laikā skolēni rāda visdažādākos talantus, par kuriem, dažreiz, nenojauš ne skolotāji, ne klasesbiedri. Šajā reizē tika prezentēta tortes pagatavošanas māka, gleznošanas un muzicēšanas prasmes. Izrādījās, ka muzikantu skolā ir daudz. 8. klases audzēkne Sulamita Rusaļejeva izpildīja uz klavierēm pašsacerētu melodiju “Atspulgs”. Tāpat uz lavierēm prelūdijas atskaņoja brālis ar māsu Pāvels(8.kl.) un Jekaterina (4.kl.) Kuzmiči.

Jāpiezīmē, ka Pāvels radīja konkurenci ne tikai klavierspēlētājiem, bet arī ģitāristiem – Vladislavam Kazačonokam (3.kl.), Iļjam Jefimovam(8.kl.) un Anastasijai Petrovai (8.kl.). Šovā piedalījās arī dziesmu izpildītāji. Kopā žūrijas un skatītāju vērtējumam tika piedāvāti 19 visdažādākie priekšnesumi.

2024. gada talantu šovā “Zvaigžņu stunda” Grand Prix ieguva duets Jekaterina Kuzmiča(4.kl.) un Beatrise Petrova (4.kl.) par Raimonda Paula un Guntara Rača dziesmas “Dullā diena” izpildījumu. Godalgoto vietā bija arī Vl. Kazačonoks un I. Jefimovs. Pārējie dalībnieki saņēma Pateicības rakstus.

Olimpiskā diena Naujenes pamatskolā