Olimpiskā diena Naujenes pamatskolā

Izglītība

26. aprīlī ar mērķi popularizēt un veicināt aktīvu, sportisku un  veselīgu dzīvesveidu tika organizēta Naujenes pamatskolas Olimpiskā diena 2024. Pirms sacensībām un stafetēm iesildījāmies ar Olimpiskās dienas vingrojumu kompleksu, pievienojoties Vislatvijas vingrotāju saimei.

Olimpiskās dienas ietvaros norisinājās klases kolektīvu saliedējošas aktivitātes un sporta spēles. 1.- 9.klases skolēni varēja piedalīties sporta aktivitātēs, apmeklējot 8 sporta stacijas: šaušana ar pneimatisko šauteni, florbola sitieni vārtos, šautriņu mešana, izlīšana caur apli, naglas iedzīšana bluķī, mīkstās lodes mešana ķegļos, basketbola bumbas mešanā, lēcieni ar lecamauklu. 8. un 9.kl. skolēni sacentās arī virves vilkšanā un volejbolā. Neviens nepalika vienaldzīgs! Ar smaidiem sejā priecājāmies par iespēju sportot un kļūt par uzvarētāju. Gluži kā Olimpiskajās spēlēs, šajā dienā skolā bija vērojams prieks un cīņasspars.

Paldies sporta skolotājai Santai VALTEREI par aizrautību un sporta pasākumu organizēšanu! Paldies skolas direktoram Pāvelam BROVKINAM par atbalstu un idejām!

Alita Kokina, Naujenes pamatskolas skolotāja

Raiņa māja Berķenelē pucējas pirms jaunās sezonas