Talantu konkursā “uzzibsnīja” deju grupa “Tornado” un Olga Pankova

AKTUĀLI

6. aprīlī Daugavpils novada Kultūras centrā “Vārpa” notika 1. Daugavpils novada jauniešu talantu konkurss “Zibsnis”.

Dalībai konkursā pieteicās 8 dalībnieki: kategorijā dejas: Silenes kultūras nama deju grupa “Tornado” un Salienas vidusskolas deju grupa “Cunami”, kategorijā mūzika: Oļegs Germanovičs (Tabores pagasts), Alina Ivanova (Ambeļu pagasts), Anastasija Lukašenoka (Medumu pagasts), Sintija Giptere (Līksnas pagasts), Olga Pankova (Biķerieku pagasts), duets: Līga Ostapko (Dubnas pagasts) un Sintija Giptere (Līksnas pagasts). Katrs dalībnieks piedalījās ar diviem priekšnesumiem, viens no tiem nebija repertuārā iepriekš.

Konkursa dalībnieku uzstāšanos vērtēja: režisors, teātra pedagogs Viktors Jansons, grupas “Dabasu durovys” līderis Arnis Slobožaņins, grupas “Warm House” dziedātāja Lidija Breska un Daugavpils teatrālās laboratorijas skatuves kustības pedagoģe Vanda Gibovska.

Īpašs paldies atraktīvajiem pasākuma vadītājiem Elizabetei Poddubnovai un Sandim Promam.

Kategorijā “Dejas” laureāta titulu eksperti piešķīra Silenes Kultūras nama deju grupa “Tornado” un kategorijā “Mūzika” laureāta tituls tika piešķirts Olgai Pankovai (Biķernieku pagasts). Skatītāju simpātiju balvu ieguva Sintija Giptere (Līksnas pagasts).

Atvainojamies visiem tiem, kas vēlējās skatīties konkursu interneta tiešsaistē. Tehnisku problēmu dēļ tas nebija iespējams.

1.Daugavpils novada jauniešu talantu konkursu “Zibsnis” rīkoja Daugavpils novada Kultūras pārvalde sadarbībā ar Izglītības pārvaldi un DU mākslas menedžmenta 3. kursa studenti Elizabeti Poddubnovu.

Pateicamies par finansiālu atbalstu pasākuma organizēšanā Daugavpils novada domei, kas visiem dalībniekiem dāvināja veicināšanas balvas un laureāta titula īpašniekiem biļetes uz grupas “Prāta vētra” koncertu.

Skatītāju simpātiju balvu nodrošināja “Luna Cafe” http://www.luna.menu/lv un “Escape Room Daugavpils” http://www.escaper.lv

FOTOGALERIJA

Inta Uškāne Daugavpils novada Kultūras centra “Vārpa” direktore  e.pasts: inta.uskane@dnkp.lv, t. 26362572

Uzsākta skolēnu pieteikšanās darbam vasarā