Tabore iegādāsies jaunu traktoru, Medumi – skolēnu autobusu

AKTUĀLI

Domes sēdē atbalstīta traktora iegāde Tabores pagasta pārvaldes funkciju veikšanai. Tā iegādei tiks ņemts aizņēmums Valsts kasē 52 334.11 eiro apmērā. Iepirkuma rezultātā traktoru piegādās SIA “M.T.Z. Serviss”.

2017.gada nogalē vienīgajam Tabores pagasta pārvaldes traktoram Belarus 82.1 (2003.gada izlaiduma) radās dzinēja defekts, kura novēršana, ņemot vērā traktora vispārējo tehnisko stāvokli, tika atzīta par ekonomiski nelietderīgu. Lai uzlabotu Tabores pagasta pārvaldes komunālās nodaļas darbības efektivitāti, Daugavpils novada dome atbalstīja ierosinājumu aprīkot traktoru ar priekšējo uzkari, frontālo iekrāvēju, sniega lāpstu un piekabi.

Tāpat pozitīvs lēmums ir Medumu pagasta pārvaldes lūgumam iegādāties jaunu 19+1 sēdvietu Renault Master autobusu Medumu pamatskolas skolēnu pārvadāšanai. Līdzšinējais autobuss Mercedes Benz (1990.g.) tehniskā stāvokļa dēļ tiks norakstīts. Jaunā autobusa iegādei, kuru nodrošinās SIA “Tehauto Latgale”, tiks ņemts aizņēmums Valsts kasē 50 545,00 eiro apmērā.

Fotogrāfijai ir ilustratīva nozīme. 

Bērni apguva mentālo aritmētiku