Svētku noskaņas vietas Daugavpils novadā un pilsētā

AKTUĀLI

Ziema ir īpašs gadalaiks, kad visapkārt mirdz eglītes, svētku uguntiņas un cilvēki cenšas būt laipnāki un draudzīgāki viens pret otru. Visi tiek laipni aicināti pavadīt neaizmirstamas brīvdienas Daugavpilī un Daugavpils novadā, kur valda patiess svētku noskaņojums. Katrs atradīs sev interesantu nodarbi — gan draugu kompānija, gan ģimene ar bērniem.

Idejas brīvdienām:

  1. Slēpošanas bāze “Egļukalns” Katru ziemu Daugavpils novada slēpošanas un sniega dēļu paradīze – slēpošanas bāze “Egļukalns” piedāvā izklaidēties trīs trasēs: slaloma, ģimenes un kameršļūkšanas (snow-tube). Slēpošanas bāze piedāvā arī inventāra un kvadriciklu nomu, kā arī vairākas piknika vietas. Ja, baudot ziemas priekus, kāds sajutīsies nosalis, sasildīties pie tējas krūzītes varēs slēpošanas bāzes kafejnīcā.
  2. Kūrorts “Silene Resort & SPA” Kūrorts piedāvā visu nepieciešamo neaizmirstamai atpūtai: dzīvošanu atpūtas namiņos vai labiekārtotos numuros, atslābinošās SPA procedūras, restorāna “Silenes Terases” un Itāļu restorāna gardos ēdienus un aizraujošas atrakcijas gan pieaugušajiem, gan bērniem.
  3. Mini zoodārzs “JuRita mini Zoo” “JuRita Mini Zoo” ir lieliska atpūtas vieta ģimenēm. Minizoodārzā iespējams iepazīties ar dažādiem dzīvniekiem. Piedāvājumā: apskate un kontakts ar dzīvniekiem, barošana ar zoodārzā iegādāto barību. Šeit sastopami alpakas, lamas, ķenguri, dambrieži, punduraitas, pundurkazas, poniji, ēzeļi, zirgi, truši un citi dzīvnieki.
  4. Slidotava Vienības laukumā darbosies līdz 10.martam, darba dienās plkst. 14.00 – 22.00 (slidotavas profilaktiskā apkalpošana 16.00 – 17.00, 19.00 – 20.00), brīvdienās plkst. 11.00-22.00 (slidotavas profilaktiskā apkalpošana 13.00 – 14.00, 16.00 – 17.00, 19.00 – 20.00). Slidotava un slidu noma ir par brīvu visiem slidot gribētājiem. Vienības laukumā ir iedegta arī pilsētas galvenā Ziemassvētku rota – centrālā egle. Turpat atrodas arī Rūķu namiņš un rūķu darbnīcas, Dzīvnieku sēta. Slidotava šogad pārsteidz ar 120 metru garu pastaigu trasi.
  5. Salaveča rezidence “Burtnieki” Unikāla vieta ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem. Rezidencē var apmeklēt rūķu darbnīcu, baiļu istabu un kamīnzāli ar Salaveča bibliotēku. Rezidences apmeklētājus sagaida ekskursijas, izrādes un fotosesija ar īstu salaveci un rūķiem.

Papildus informācija: www.visitdaugavpils.lv

Jaunatne gatavojas gada noslēguma pasākumam