Sventes vidusskolas skolēni – konkursa “Drošie ziemas prieki” uzvarētāji

Izglītība

23.februārī Sventes vidusskolā tika apbalvoti Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes izsludinātā konkursa “Drošie ziemas prieki” uzvarētāji.

Konkursa mērķis – motivēt skolēnus drošai un aktīvai brīvā laika pavadīšanai, tostarp skolēnu ziemas brīvlaikā, veicināt skolēnu izpratni par riskiem un riska situācijām, sekām, rīcību ārkārtas situācijās un atbildību.

Konkursam tika iesniegti 389 zīmējumi, apbalvošanai tika izvirzīti 35 konkursa darbi, no kuriem 13 Sventes vidusskolas audzēkņu darbi.

2.klašu grupā pateicību saņēma Artjoms Gorkins. Konkursam gatavoja skolotāja Lilija Kristapsone.

3.klašu zīmējumu grupā par uzvarētāju kļuva Amina Smilgina un Kamilla Gulbinska. Pateicības saņēma Edgars Krauklis, Ervīns Rokjāns. 6.klašu grupā pateicības saņēma Nikole Gulbinska un Evija Matusjaviča. 7.klašu grupā uzvarēja Olga Saveļjeva un Lidija Gasparoviča. Pateicību saņēma Kristīna Lukašenoka.  8.klašu grupā pateicības saņēma Jeļena Kriviņa, Izabella Muštavinska. 11.klašu grupā – Daniella Celpanova. Konkursam gatavoja skolotāja Aija Saveļjeva.

Paldies skolēniem par aktīvu iesaistīšanos, radošumu un centību!

Notekūdeņu attīrīšana ir svarīga arī laukos