Sventes pagasta senioru pasākums “Kad dvēsele dzied”

AKTUĀLI

 Šī gada 24.oktobrī Sventes Tautas namā rīkotais pasākums “Kad dvēsele dzied” aicināja Sventes pagasta seniorus uz nesteidzīgu kopā sanākšanu svētku pēcpusdienā.

Pagasta pārvaldes vadītāja Brigita Vasiļevska  uzrunāja sanākušos dalībniekus un novēlēja veselību, izturību un atsaucību. Savukārt, Daugavpils novada Sociālā dienesta vadītāja Anna Jegorova  ne tikai sveica seniorus, novēlot labu veselību un izturību, bet arī   iepazīstināja klātesošos ar jaunumiem pensijas sistēmā un sociālajā jomā, kā arī pasniedza augļu grozu.

Svētku noskaņojumu radīt palīdzēja pasākumā viesi - Daugavpils Krievu vidusskolas-liceja vokālais ansamblis “Kaprise”, vadītāja Inna Likova. Tika izdziedātas sirdij tuvas, romantiskas  un sirsnīgas dziesmas, kas uzrunāja visus klātesošos. Ansambļa dalībnieces pasākumā radīja pozitīvu noskaņojumu un nostalģiskas pārdomas, ne vienam vien dalībniekam liekot iegrimt jaunības dienu atmiņās.
Pasākuma dalībnieki aktīvi iesaistījās dažādos konkursos un aktivitātēs: atpazina dziesmas pēc zīmējumiem, deklamēja vai dziedāja dziesmu fragmentus, izspēlēja lugu par Sventes ezeru, kurā mīt nāriņas, kas solīja palīdzēt piepildīt trīs vēlēšanās cilvēkam, kurš sapņoja par lielu pensiju, makšķerēja suvenīrus un iesaistījās citās aktivitātēs. Interešu grupas “Sventes pērlītes” dalībnieces sagatavoja izstādi “Dzīvības eliksīrs”, kurā varēja apskatīt pašu rokām izgreznotas pudeles un degustēt pašgatavotus dzērienus. Pateicamies viņām par izdomu un pacietību.

Visi pasākuma dalībnieki jautri pavadīja laiku, dziedāja, dejoja un atpūtās.  Vecāka gadagājuma cilvēki vēl arvien ir aktīvi un enerģiski.

Paldies visiem, kas piedalījās šajā pasākumā.

FOTOGALERIJA

Sadalītas konkursa “Saimnieks 2019” balvas