Sventes komanda pārliecinoši labākā novada čempionātā 64 lauciņu dambretē

AKTUĀLI

9. martā Sventes pagasta Tautas namā notika Daugavpils novada individuālais un komandu čempionāts 64 lauciņu dambretē, kurā novada spēcīgākie dambretisti un pagastu komandas cīnījās par  ieskaites punktiem 2019. gada novada sporta spēļu vērtējumā.

Visi dalībnieki sacentās vienā grupā un uzvarētājus pa grupām noskaidroja pēc  izcīnītajiem punktiem kopējā konkurencē. Pēc nospēlētajām 7 spēļu kārtām, pirmo   vietu dāmu konkurencē ar 5,5 punktiem no 7 iespējamiem un zelta medaļu izcīnīja  Olga Juzupanova no Sventes pagasta. Sudraba medaļu ieguva Kalupes pagasta jaunā dambretiste Laura Kukle ar 4,5 punktiem un bronzas medaļu - Kristīna Platonova no Vecsalienas pagasta ar 4 punktiem.

Vīriešiem zelta godalgu otro gadu pēc kārtas ar 6,5 punktiem izcīnīja novada dambretes sekcijas vadītājs, sventietis Tadeušs Turokoks, atstājot otrajā vietā komandas biedru Ričardu Petaško ar 5 punktiem un trešajā vietā  ar 4,5 punktiem Antonu Barkovski no Demenes pagasta.

Saskaitot komandu izcīnītos punktus, 1. vietu un piemiņas kausu pārliecinoši ieguva sacensību saimnieki Sventes pagasta komanda, kuras sastāvā startēja Olga Juzupanova, Līga Rudzīte, Tadeušs Turonoks un Ričards Petaško. Otro vietu un piemiņas kausu piešķīra Vecsalienas pagasta komandai (Kristīne Platonova, Viktorija Saveļjeva, Romans Jefimovs un Viktors Linčiks), kuri par 0,5 punktiem apsteidza  Kalupes pagasta dambretistus - Lauru Kukli, Elīnu Ignatjevu ,Valēriju Nazarovu un Adrianu Prelucki, kuriem pasniedza piemiņas kausu par trešo vietu.

Uzvarētājiem kausus, medaļas un diplomus pasniedza Daugavpils novada domes Sporta nodaļas vadītājs Gunārs Kucins.

Kopvērtējuma rezultāti Informāciju sagatavojis: Eduards Lihoveckis sacensību galvenais tiesnesis

Folkloras kopa “Dyrbyni” ciemojās pie latviešiem Baškīrijā