Sventē iegādāsies jaunu daudzfunkcionālo traktoru

AKTUĀLI

Sventes pagasta pārvalde, apsaimniekošanas funkciju nodrošināšanai, iegādāsies daudzfunkcionālo traktoru ar priekšējo uzkari, komunālo lāpstu, smalcinātājpļaujmašīnu un piekabi. Saskaņā ar iepirkumu, jaunā tehnika izmaksās 69 831,22 eiro, kas tiks finansēts, veicot aizņēmumu Valsts kasē uz septiņiem gadiem. Traktora piegādi septembra nogalē nodrošinās SIA  “M.T.Z.-SERVISS”.

Līdz šim Sventes pagasta pārvalde izmantoja 80.-tajos gados ražotu tehniku, kas fiziski un morāli bija novecojusi. Tā kā tehnika prasīja lielus ieguldījumus, par optimālāku risinājumu nolemts iegādāties jaunu, atbilstošas klases, daudzfunkcionālu traktoru ar aprīkojumu.

Attēlam ir ilustratīva nozīme. 

Septembrī startēs ceturtais Daugavpils novada MTB maratons