Septembrī startēs ceturtais Daugavpils novada MTB maratons

AKTUĀLI

15. septembrī Tūrisma klubs “Sniegpulkstenīte” sadarbībā ar Daugavpils novada pašvaldību Daugavpils novada Sventes pagastā rīko ceturtās riteņbraukšanas sacensības „Daugavpils novada MTB maratons”.

Riteņbraukšanas sacensību mērķis ir popularizēt riteņbraukšanu un velosportu kā aktīvas atpūtas un veselību veicinošu sporta veidu un veicināt interesantu un veselīgu brīvā laika pavadīšanu Daugavpils novadā.

Daugavpils novada MTB maratona laikā notiks kausu izcīņa Maratona distancē (42 km) un Pusmaratona (22 km) distance sieviešu un vīriešu vecuma grupās, kā arī Ģimenes brauciena distancē (7km). Šogad Daugavpils novada MTB maratons ir Latvijas Riteņbraukšanas federācijas MTB 3. kategorijas sacensības.

Sacensību nolikums un reģistrācija: http://maratons.sniegpulkstenite.lv/

Sacensības atbalsta Daugavpils novada dome, ZEBRA print, SIA “Latgales Alus D”, SIA “Eka Paipalas”, Rexona Latvia un SIA “28Stone Riga”.

Sekojiet līdzi:
Facebook.com/daugavpils.novada.mtb.maratons
http://maratons.sniegpulkstenite.lv/

17. Daugavpils novada Grāmatu svētki