Sveikti veiksmīgākie aizvadītā gada jaunie sportisti

AKTUĀLI

Daugavpils novada domē pasniegtas balvas “Daugavpils novada mazais sporta laureāts 2017”. Par panākumiem un augstajiem sasniegtajiem rezultātiem tika apbalvoti sekmīgākie jaunie sportisti, Daugavpils novada sporta skolas audzēkņi. Balvas pasniegtas astoņiem jaunajiem sportistiem.

Valērijs Barinovs no Skrudalienas pagasta nodarbojas ar triatlonu sava tēva un vienlaicīgi arī trenera Vitālija Barinova vadībā un peldēšanu trenera Raimonda Dzalbes vadībā. Latvijas kausā akvatlonā Daugavpilī un Jelgavā izcīnīta 1. vieta, Latvijas čempionāta (LČ) Standarta distancē – zelta godalga, kā arī zelta medaļa LČ Sprinta distancē. Valērijs ir veiksmīgi pārstāvējis Daugavpils novadu arī Baltijas kausā duatlonā Vitebskā, iegūstot zeltu.

Vieglatlēte Olga Ignatjeva no Naujenes pagasta, kas trenējas nopelniem bagātā trenera Dmitrija Hadakova vadībā, no Latvijas Jaunatnes Olimpiādes pārveda mājās sudrabu trīssoļlēkšanas disciplīnā, tāpat ir ieguvusi 1. un 2. vietu Latvijas čempionātos U-16, no starptautiskajām sacensībā Klaipēdā uz Latviju atvesta zelta medaļa, Baltijas valstu čempionātā iegūta 2. vieta un Daugavpils novada čempionātā trīssoļlēkšanā – zelta godalga.

Vieglatlēte Adriana Kandu no Dubnas pagasta, arī Dmitrija Hadakova audzēkne, LČ U-14 lodes grūšanā Iecavā izcīnīja 2. vietu, starptautiskajās sacensībās 1. posma  atlasē uz Poliju izcīnīta 1. vieta, tāpat LČ atklātajās sacensībās Rēzeknē – 1. vieta un Daugavpils novada  sporta skolas U-16 vecuma grupas meistarsacīkstēs lodes grūšanā izcīnīta 2. vieta.

Distanču slēpotāja un biatloniste Zlata Pancerko no Laucesas pagasta FIS Latvijas čempionātā distanču slēpošanā izcīnīja 2. vietu, LČ vasaras biatlonā – 3. vietu, tautas slēpojumā 10 km distancē - 3. vietu.

Vieglatlēts Edvīns Hadakovs trenera Dmitrija Hadakova vadībā piedalījās LR izlasē Baltijas Jūras spēlēs un izcīnīja 3. vietu tāllēkšanā, tāpat bronza izcīnīta Latvijas čempionātā U-16, savukārt Rīgā – 1. vieta trīssoļlēkšanā, starptautiskajās sacensībās Klaipēdā iegūts zelts, 1. vieta - Baltijas valstu U-16 trīssoļlēkšanā Viļņā un Daugavpils novada čempionātā.

Vieglatlēts, kalupietis Mareks Meženiks treneres Janas Hadakovas vadībā Latvijas Jaunatnes Olimpiādē Ogrē izcīnīja 3. vietu, Latvijas čempionātos U-16 dažādās distancēs izcīnīts zelts, sudrabs un bronza, starptautiskajās sacensībās Klaipēdā iegūts zelts, Jauno vieglatlētu kausā Vārkavā un Daugavpils novada čempionātā izcīnīta 1. vieta.

Vieglatlēte Viktorija Jevdokimova treneres Janas Hadakovas vadībā Latvijas Jaunatnes Olimpiādē Ogrē izcīnīja 3. vietu, Latvijas čempionātā U-16 – sudrabu un bronzu, savukārt starptautiskajās sacensībās Klaipēdā – 3. vietu un Daugavpils novada čempionātā – zelta godalgu.

Brīvās cīņas sportiste Viktorija Kuzmicka no Naujenes pagasta, treneris Andrejs Andrijanovs, izcīnīja bronzu Latvijas čempionātā jaunietēm un zeltu - Daugavpils kausā.

Līdzās jaunajiem sportistiem apbalvoti arī sporta veterāni, kas sacensību dēļ nebija klātesoši konkursa “Sporta laureāts 2017” pasniegšanas ceremonijā. Sumināti: Romualds Saušs, Staņislavs Stašulāns, Ivars Veliks, Jurijs Koposovs, Gaļina Meteļska, Varvara Jefimova un Vladimirs Jermaļonoks.

Sportistus sveica un apbalvojumus pasniedza Daugavpils novada domes priekšsēdētāja Janīna Jalinska, pašvaldības izpilddirektore Vanda Kezika un Sporta nodaļas vadītājs Gunārs Kucins.

FOTOGALERIJA

Ceļojošā fotoizstāde "Mirklis Rāznas Nacionālajā parkā"