Studenti apciemoja Mobilās aprūpes vienības klientus

AKTUĀLI

Ziemassvētki ir vissirsnīgākais dāvināšanas laiks. Ar lielu sirds siltumu Daugavpils Universitātes aģentūras “Daugavpils Universitātes Daugavpils medicīnas koledža” pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas  “SOCIĀLĀ REHABILITĀCIJA” studenti sarūpējuši dāvanas Augšdaugavas novada Sociālā dienesta Mobilās aprūpes vienības klientiem.

Mobilās aprūpes vienības pakalpojumu (paplašinātu aprūpes mājās pakalpojumu ar specializētu un aprīkotu transportu) Augšdaugavas novada pašvaldībā saņem vientuļas pensijas vecuma personas, vientuļas personas ar invaliditāti, personas ārkārtas gadījumos (pēc smagām operācijām, saslimšanām u.c.), kuras funkcionālo traucējumu dēļ nespēj patstāvīgi veikt pašaprūpi.

Lai iepriecinātu cilvēku nevajag daudz, pietiek vien ar siltu smaidu un apciemojumu. Dāvanas tiks nogādātas Augšdaugavas novada Sociālā dienesta Mobilās aprūpes vienības klientiem, apciemojot viņu dzīvesvietā. Saņemot dāvanas seniori jūtas līdz sirds dziļumiem aizkustināti, ka nav aizmirsti. 

Paldies jums, Daugavpils Universitātes aģentūras “Daugavpils Universitātes Daugavpils medicīnas koledža” pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas “SOCIĀLĀ REHABILITĀCIJA” studenti, par sirsnību, atsaucību un ieguldīto darbu, iepriecinot citus!

Sagatavoja Augšdaugavas novada Sociālā dienesta Mobilās aprūpes vienības vadītāja Jūlija Žugare

Seniori kopīgi svinēja Jaungada tuvošanos