Startējis Ziemassvētku atklātņu konkurss

Pagastu un pilsētu ziņas

Ar mērķi sekmēt skolēnu radošo un māksliniecisko iztēli, radīt iespēju pilnveidot savas prasmes vizuālajā mākslā, kā arī rast skolēniem iespēju kļūt par apsveikuma atklātņu zīmējumu autoriem, Daugavpils novadā jau ceturto gadu pēc kārtas norit Ziemassvētku atklātņu konkurss. Tajā aicināti piedalīties Daugavpils novada 1. – 6.klašu audzēkņi.

Konkursa tēmas šogad ir četras –  Eņģeļu dziesmas, Ziemassvētki baznīcā, Ziemassvētku pastkarte  un Uzsniga sniedziņš balts.

Konkursa dalībnieki veidos vizuālās mākslas darbus glezniecības vai grafikas tehnikās. 1. kārta audzēkņu darbu vērtēšana notiks skolās, savukārt 2. kārtā tiks iesniegti tie darbi, kas guvuši īpašu skolas vērtējumu un atzinību. 2. kārtas darbus izvērtēs kompetenta žūrija, nosakot trīs konkursa laureātus. Vērtēšanā tiks ņemta vērā darba atbilstība tēmai un nolikuma prasībām, kā arī izpildījuma kvalitāte un oriģinalitāte.

Labākie darbi tiks izmantoti Daugavpils novada domes Ziemassvētku apsveikumu izgatavošanai. Viens no apsveikumiem rotās pašvaldības informatīvo izdevumu “Daugavpils Novada Vēstis”, otrs būs apskatāms mājas lapā www.daugavpilsnovads.lv, savukārt trešais pārtaps par apsveikuma kartiņu, kas ceļos tālāk pie to saņēmējiem. Darbu autori un skolotāji tiks apbalvoti.

Konkursu organizē Lietu pārvaldes Informācijas un sabiedrisko attiecību daļa sadarbībā ar Daugavpils novada vizuālās mākslas skolotāju metodisko apvienību.

Konkursa nolikums

Patriotisma stunda Nīcgales pagasta tautas bibliotēkā