Starptautiskajā hokeja turnīrā uzvarēja komanda “Kalupe”

AKTUĀLI

Daugavpils novada dome sadarbībā ar Kalupes pagasta sporta darba organizatoru un hokeja komandas “Kalupe” treneri Aleksandru Vabiščeviču organizēja divu dienu Starptautisko hokeja turnīru “Daugavpils novada kauss” amatieru vīriešu komandām, kurā dalību ņēma komandas no Kalupes (Latvija) , Kauņas (Lietuva), Sanktpēterburgas (Krievija)  un Polockas (Baltkrievija). Turnīra atklāšanas ceremonijā sportistus sveica  Daugavpils novada un Zarasu pilsētas vadība, kā arī Krievijas un Baltkrievijas ģenerālkonsuli Daugavpilī.

Četras kaimiņvalstu komandas sīvās cīņās rādīja savu labāko meistarību. Līdzjutēju atbalstīti, uzvaras laurus plūca un lielo turnīra kausu ieguva mājinieki - hokeja komanda “Kalupe”. Sudraba medaļu ieguva Lietuvas komanda, bronza tika Krievijai.

Par labāko turnīra vārtsargu tika atzīts Romāns Bazovkins (Polocka), labākais aizsargs – Oļegs Seļivanovs (Kalupe), labākais uzbrucējs – Arnis Rasčevskis (Kalupe). Arņa kontā seši gūti vārti un septiņas rezultatīvas piespēles. Par turnīra vērtīgāko spēlētāju apbalvoja Romānu Baruzdinu (Sanktpēterburga).

“Gribu pateikties savas komandas puišiem, kuri spēlēja atzīstamu spēli. Man bija patīkami skatīties, kā viņi cīnījās uz ledus,” tā A.Vabiščevičs. Daugavpils novada domes vadība veltīja pateicības vārdus arī A.Vabiščevičam par turnīra organizēšanu un komandas “Kalupe” augsto sagatavotības līmeni.

FOTOGALERIJA

Notiks LR Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas izbraukuma sēde Daugavpils novadā