Notiks LR Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas izbraukuma sēde Daugavpils novadā

AKTUĀLI

28.-29.martā Latvijas Republikas Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija rīko izbraukuma sēdi Daugavpils novadā. Izbraukuma sēdes mērķis ir risināt pierobežas pagastu attīstības problēmas, diskutēt par atbalsta iespējām uzņēmējdarbībai un pievilcīgas dzīves vides  priekšnosacījumiem šajās teritorijās.

Vizītes laikā paredzēta vairāku valsts  kultūras pieminekļu - Līksnas baznīcas, Raiņa mājas Berķenelē un Vecsalienas muižas pils  apskate, viesošanās Skrudalienas sabiedriskajā centrā un Daugavpils Universitātes mācību bāzē “Ilgas”, kā arī tikšanās ar pašvaldības pārstāvjiem un vietējiem uzņēmējiem.

29.martā plkst. 9:30 Daugavpils novada Kultūras centrā “Vārpa” (Dobeles ielā 30, Daugavpilī) notiks LR Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas izbraukuma sēde un diskusija, ko vadīs Komisijas priekšsēdētājs Sergejs Dolgopolovs. Sēdē piedalīsies Komisijas priekšsēdētāja biedrs Juris Šulcs, Komisijas locekļi Ainārs Mežulis, Aldis Adamovičs,Viktors Valainis, Nellija Kleinberga, Janīna Kursīte – Pakule, Rihards Eigims un Jānis Tutins.

Komisijas darbā piedalīsies Vides aizsardzības un reģionālas attīstības (VARAM) ministrs Kaspars Gerhards. 

Komisijas sēdē ziņojumus sniegs Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrs Kaspars Gerhards, Daugavpils novada domes priekšsēdētāja Janīna Jalinska, Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Jānis Lāčplēsis, Daugavpils novada domes Attīstības nodaļas vadītāja Vita Rūtiņa un Daugavpils novada Kultūras pārvaldes vadītāja Ināra Mukāne.

29.martā plkst. 12:00 Daugavpils novada Kultūras centrā “Vārpa” plašsaziņas līdzekļu pārstāvji ir laipni aicināti piedalīties izbraukuma sēdei veltītajā preses konferencē.

Kontaktpersona:
Daugavpils novada Kultūras pārvaldes vadītāja
Ināra Mukāne
inara.mukane@dnd.lv
tālr. 65476832, 29191840

 

Maļinovas pagastā dziedāja un gatavoja auzu pārslu ķīseli ar bērnības garšu