Starptautiskais biznesa forums Beļcos, Moldovā

Uzņēmējdarbība

8.-9.jūnijā Moldovā notiks Latvijas-Moldovas starpvaldību komisijas sēde:

  • 8.06 – dienas pirmajā pusē ekspertu tikšanās protokola saskaņošanai (individuālās tikšanās), pēcpusdienā Latvijas-Moldovas biznesa-reģionu forums
  • 9.06 – SVK sēde (pašvaldības un uzņēmēji nepiedalās, attiecīgi var braukt mājās vai arī ieplānot tikšanās/objektu apskati pēc interesēm)

 

Savukārt 7.06 notiks starptautiskais biznesa forums Beļcos, detalizētāka informācija pieejama https://www.b2match.eu/balti-investment-forum-2017/pages/20260-agenda.

Vienlaikus, ja ir vēlme, papildus 5.-6.06 varam organizēt individuālo programmu, apmeklējot savu sadarbības partneru vai kādu citu pašvaldību/uzņēmējus atbilstoši interesēm.

 

Lūgums apdomāt dalības iespējas/interesi un, ja plānojiet dalību, vēlākais līdz 12.05. informēt (aizpildot īsu anketu), kā arī pieteikties caur LIAA http://www.liaa.gov.lv/lv/pasakumi/latvijas-uznemeju-tirdzniecibas-misija-moldova-kisineva, lai varētu atgūt 80% ceļa izdevumus.

Tiklīdz būs zināmi braucēji un jūsu intereses,  tiks organizētas individuālās vizītes un saplānota programma (programma tiks pielāgota jūsu interesēm).

Jautājumu, neskaidrību vai papildus informācijas saņemšanai sazinieties:

Jevgēnija Butņicka

26576131

jevgenija.butnicka@varam.gov.lv

Līksnas seniori pasākumā "Ielaid sirdī pavasari"