Starptautiskais 64 lauciņu dambretes turnīrs Ukmerģē (Lietuva)

AKTUĀLI

21.maijā Ukmerģes pilsētā (Lietuva) notika starptautiskais 64 lauciņu dambretes turnīrs, kurā piedalījās 70 dalībnieki no dažādām kaimiņvalsts pilsētām un arī viesi no Daugavpils novada.  Sacensības notika pēc Šveices sistēmas un sastāvēja no 9 tūrēm.

Sīvākā cīņa par Ukmerges kausu izvērtās starp kungiem, kur 6 dalībnieki vienlaicīgi ieguva katram pa 6,5 punktiem. Pēc datora izlozes, par pirmās vietas ieguvējiem tika nosaukti divi Lietuvas vecmeistari – Sigitas Smaidris un Boriss Družinins. 3.vietu ieguva pieredzējušais sporta meistars Vitālijs Kravcovs no Sventes pagasta.

Sieviešu konkurencē 1.vieta ieņēma Marija Alekserunaite, 2.vietu – Emīlija Paužuolite un 3.vietu – Melānija Juškene.

Paldies turnīra organizatoriem par lielisku pasākumu un teicamu tiesnešu darbību.

Tadeušs Turonoks
Sventes pagasta sporta organizators

Senioru večerinka Kalupē