Starptautiskā vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstāde – konkurss “Lidice-2017”

AKTUĀLI

UNESCO 2017. gadu pasludinājusi par ilgtspējīgas tūrisma attīstības gadu, tāpēc 45. Starptautiskā bērnu mākslas izstāde - konkurss „Lidice 2017” veltīta tēmai „Ceļojumi”.
Konkursam tika iesūtīti 1165 darbi no 49 Latvijas novadiem un pilsētām. Latvijas kārtas laureātu izstādei tika izvirzīti 190 darbi. Laureātu darbi piedalīsies izstādē – konkursā “Lidice-2017”, kas notiks Čehijā.

Konkursam aktīvi gatavojās arī Špoģu Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi. Pēc žūrijas komisijas vērtējuma laureātu diplomus un balvas ieguva septiņi mūsu skolas audzēkņi - Veronika Petrova, Anastasija Frolova, Polina Zujeva (skolotāja Ilona Abdulajeva), Alīna Stankeviča, Ilze Koluža (skolotāja Anita Karpenko), Kristiāna Gadzāne, Angelīna Gatiņa (skolotāja Vita Kāpostiņa- Tuče). Jāatzīmē, ka tik lielā konkurencē no Daugavpils novada iestādēm par konkursa Latvijas kārtas laureātiem kopumā kļuva 8 novada bērni, 7 no kuriem ir mūsu skolas audzēkņi. Tas ir augsts novērtējums mūsu skolas bērnu un pedagogu kopīgajam darbam.

16. februārī audzēkņi kopā ar skolotāju mēroja ceļu uz Rīgu, kur Rīgas domē apmeklēja laureātu darbu izstādi un Rīgas Latviešu biedrības namā piedalījās apbalvošanas pasākumā.

Sveicam laureātus un vēlam panākumus arī turpmāk!

Daugavpils novadā svin atvadas no ziemas - Masļeņicu, Meteņus, Aizgavēni!