Starptautiskā ģimenes diena Višķu Dienas aprūpes centrā

Sociālais darbs un veselība

Višķu Dienas aprūpes centra darbinieki un klienti, pilngadīgas personas ar garīga rakstura traucējumiem, izvērtētas projekta “Deinstitucionalizācijas pasākumu īstenošana Latgales reģionā”, Nr.9.2.2.1./15/I/005”, aktīvi rosās, lai paplašinātu savu dzīves pieredzi un redzesloku. Pikniks promenādē pie Daugavas krasta, ekskursijas dažām Daugavpils skaistajām, vēsturiskajām vietām, kas ļauj izjust draudzīgu, ģimenisku atmosfēru.

Tuvojoties Starptautiskajai ģimenes dienai, 11. maijā Dienas aprūpes centra Višķi kolektīvs kopā ar klientiem devās ekskursijā uz Daugavpili, lai parādītu klientiem, kā var socializēties, kā arī draudzēties un ģimeniskā vidē pavadīt laiku. Braucām uz Latgales Zoo, divu gidu pavadībā apskatījām dzīvnieciņus, klausījāmies to dzīvesstāstus, klienti guva pozitīvas emocijas no redzētā. Lēni, pārrunājot redzēto, nonācām līdz promenādei, kur savas emocijas un izjūtas īstenoja uz improvizētajiem mūzikas instrumentiem. Pārgājiens turpinājās pa Cietoksni, kur atsaucīgais Inženieru arsenāla darbinieks labprāt iepazīstināja ar retro auto izstādi un Cietokšņa vēsturi.

Pēc visa redzētā un baudītā visi kopīgi Daugavas krastā mielojāmies ar piknika maltītēm.

Paldies visiem, kas palīdzēja organizēt un realizēt šo jauko izbraucienu.

Muzeju naktī Pirmā pasaules kara muzeju Medumos apmeklēja vairāk nekā 500 cilvēku