„Stage On” 15 gadu jubilejas koncerts

AKTUĀLI

Augšdaugavas novada kultūras centra „Vārpa" vokālais ansamblis „Stage On" jau 15 gadus priecē klausītājus ar savu dziedāšanu.

“Stage On” vadītāja ir dziedātāja, daudzu projektu dalībniece, žūrijas locekle, izcila „back vocal" dziedātāja un bērnu studijas vadītāja - Tatjana Larionova (Vucāne).

Ansambļa dalībnieki ar vokālo mākslu nodarbojas jau kopš agras bērnības un daudz laika pavada uz skatuves, tāpēc arī radās nosaukums „Stage On", kas angļu valodā nozīmē - „Uz skatuves". Ansamblī ir dziedājuši tādi pazīstami dziedātāji kā Evija Smagare, Lidija Breska, Valērija Soņina, Deniss Garkalns un Oranžā kora meitenes.

Ansambļa uzdevums ir attīstīt praktiskās dziedāšanas un muzicēšanas iemaņas, skatuves mākslas prasmes un pilnveidot muzikalitāti, rosināt krāt muzikālo pieredzi, brīvi justies un kustēties publikas klātbūtnē.

Katru gadu ansamblis piedalās novada ansambļu skatēs un Latvijas vokālo ansambļu konkursā, kur iekļūst pusfinālā un finālā. Šogad 28. maijā turam īkšķus par “StageOn” Dziesmu svētku dalībā.

Vokālais ansamblis ir piedalījies dažādos projektos un koncertos, sadarbojies ar "Dinaburgs media group" studiju un Oļegu Timofejevu, Daugavpils teātri, fonda "Nāc līdzās" vadītāju Sarmu Freibergu un tādiem mūziķiem kā Andri Ābelīti, Karli Auzānu, Arni Slobožaņinu, Ilonu Bageli, Nikolaju Puzikovu un daudziem citiem.

„Stage On" aktīvi iesaistās ari labdarības akciju koncertos bērniem ar īpašām vajadzībām sociālajās iestādes un akcijās daudzbērnu ģimenēm. Ansamblis atbalsta "Zaļās akcijas", kas saistītas ar Dabas aizsardzību un dzīvnieku patversmes atbalstu.

„Stage On" repertuārā ir visskaistākās tautasdziesmu apdares, autordziesmas un pašsacerētas dziesmas, pasaules un estrādes mūzika.

19.maijā plkst.18.00 „Stage On" visus laipni aicina uz vokālā ansambļa 15 gadu jubilejas koncertu “Dziesma par sauli” Kultūras centrā "Vārpa", Dobeles ielā 30.

Ieeja pasākumā bez maksas.

Ar “skolas somu” ciemos Berķeneļos