SPORTISKĀ BALLĪTE PULCĒJA AKTĪVOS NAUJENIEŠUS

AKTUĀLI

30. augustā pie Naujenes kultūras centra pulcējās prāvs bariņš bērnu un jauniešu, kuri nolēma, ka pēdējās vasaras dienas jāpavada aktīvi. Visiem klātesošajiem bija iespēja piedalīties 8 individuālajās disciplīnās: “Pankūka”, “Gribu dzert”, “Stiprinieks”, “Snaiperis”, “Skaļākais kliedzējs”, “Kartupeļu laiks”, “Ātrākais pumpētājs” un “Nepareizs golfs”. Lai iegūtu labāko rezultātu kādā no disciplīnām dalībniekiem vajadzēja būt precīziem, ātriem un atjautīgiem.

Pēc sportiskajām aktivitātēm dalībniekiem, gaidot rezultātus, bija iespēja spēlēt galda spēles un klausīties foršu mūziku. Katrs, kurš piedalījās pasākumā tika iepriecināts ar saldo balviņu, kā arī balvas ieguva labākie rezultāti katrā disciplīnā.

Naujenes kultūras centra kolektīvs pateicas visiem foršajiem dalībniekiem, Naujenes pagasta jaunatnes lietu speciālistei Ingai Rozenštokai un brīvprātīgajiem – Annai, Natālijai un Andrejam par sadarbību.

FOTOGALERIJA

Radošu un aktīvu jauno mācību gadu Jums vēl –
Naujenes kultūras centrs,
Muzeja iela 6, Lociki
Tālrunis uzziņām 65474268

Seminārs "Trauksmes celšanas likums: ko tas nozīmē uzņēmējam?”