Sporta skolas vieglatlētiem 8 medaļas Latvijas čempionātos U-16, U-18, U-20 vecuma grupām ziemas sezonā

AKTUĀLI

Izcils sasniegums novada vieglatlētiem Latvijas čempionātos U-16, U-18, U-20 vecuma grupās. Izcīnītas 8 medaļas, no kurām 4 sudraba  un 4 bronza medaļas.

3.-4. februārī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā notika Latvijas čempionāts U-16 un U-14 vecuma grupām. Par divkāršu Latvijas godalgotu vietu ieguvēju U-16 vecuma grupā kļuva Ņikita Nazarovs. Viņš ieguva bronzas medaļu 60m skrējienā ar rezultātu 7.14sek.  un sudraba medaļu  200m skrējienā ar rezultātu 24.48sek. Abās disciplīnās uzstādīti personiskie rekordi.

10-11. februārī Valmieras Jāņa Daļiņa vieglatlētikas manēžā notika Latvijas čempionāts U-18 un U-20 vecuma grupām. Ļoti pārliecinoši, uzstādot personiskos rekordus,  startēja Ksenija Kozlova, kura ieguva bronzas medaļu 200m skrējienā ar rezultātu 26.62sek un sudraba medaļu 400m skrējienā ar rezultātu 1:00,73.Teicamu rezultātu parādīja meiteņu kvartets: Alberta Zeltiņa, Alisa Gerasimova, Ksenija Kozlova un Jana Griškjāne 4x200m stafetē, uzrādot personisko rekordu 1:48,20. Meitenes ieguva otro vietu, zaudējot Rīgas Arkādijas sporta skolas vieglatlētiem.

Divas  godalgotas vietas U-18 un U-20 vecuma grupā izcīnīja 2000m kavēkļu skrējēji: Alberta Zeltiņa ieguva sudraba medaļu ar rezultātu 7:57,76 un Kristaps Trafimovs ierindojās trešajā pozīcijā ar rezultātu 6:39,33. Bronzas medaļu lodes grūšanā ieņēma  Adriana Kandu ar rezultātu 11m85cm.

Paldies Augšdaugavas novada sporta skolas treneriem Janai Hadakovai, Dmitrijam Hadakovam un Arnim Kaļiņinam  par ieguldīto darbu.