Sporta skolas pasākums ”KOPĀ” aizritējis ar kopības sajūtām un prieku par gada balvām

AKTUĀLI

3.martā Sporta skolas audzēkņi un viņu vecāki pulcējās uz tradicionālo pasākumu “Kopā”, lai stiprinātu kopības sajūtas un  sportisko garu. Priekā par tikšanos gavilēja gan cīkstoņi, gan boksisti, gan futbolisti, gan peldētāji, gan vieglatlēti. Pasākuma pirmajā daļā norisinājās sacensības jautrajās stafetēs, bet otrajā daļā  notika 2022.gada balvas sportā pasniegšana.

Priecēja lielais dalībnieku skaits, jo stafetēs piedalījās 9 audzēkņu komandas un divas vecāku komandas, bija ieradušies arī daudzi līdzjutēji, ģimenes - atbalstītāji. Interesantās stafetes radīja gan azartisku sacensības garu, gan jautrību, gan līdzjutēju aplausus un atbalsta saucienus. Uzvarēja Draudzība,  un visas komandas saņēma saldās balvas.

Pēc tam tika sveikti skolas labākie sportisti ar mērķi popularizēt izcilākos un īpašos sasniegumus 2022.gadā un motivēt jaunos sportistus startiem sacensībās. Vispirms skolas balvu par izciliem sasniegumiem sportā saņēma septiņi novada “Sporta laureāts 2022” nominanti. Tad medaļas saņēma tie sportisti, kuri sevi pierādījuši ar sportiska rakstura personībai raksturīgām īpašībām (mērķtiecīgākais, centīgākais, drosmīgākais, zinātkārākais, progresējošākais u.c.).

Pasākuma noslēgumā sportisti atjaunoja enerģiju pie cienasta galda, kur izskanēja pateicības vārdi organizētājiem un vēlēšanās tikties šādā pasākumā atkal pēc gada.

Direkt. vietn. izgl. jomā Dagnija Jemeļjanova

Starptautiskā dzimtās valodas diena Naujenes pamatskolā