Sporta skolas jaunie futbolisti gūst vērtīgu pieredzi

Ilūkste

Sporta skolas U-10 grupas futbola komanda 10. - 12.novembrī sacentās starptautiskajā futbola turnīrā “Ateitis Cup” Viļņā, Lietuvā, kurā piedalās Eiropas spēcīgāko klubu komandas. Mūsu skolas komandas uzdevums bija iegūt pieredzi un redzēt, kāds ir prasmju līmenis turnīros, kā arī pilnveidot gan komandas, gan individuālo spēli. 

Turnīrā tika gūta U - 10 (2013. g. dz.) vecuma grupas komandas pirmā starptautiskā pieredze, un treneri K. Zeltiņš un A. Vorotinskis, kuri pavadīja audzēkņus uz sacensībām, secināja, ka komanda ir spējīga konkurēt šajā līmenī, neskatoties uz zaudējumiem spēlēs. Trīs spēlēs zaudējums bija tikai ar vienu vārtu starpību, vienā neizšķirts rezultāts, kuru izšķīra zaudējums pēc spēles sitienu sērijā no komandas, kas beigās kļuva par turnīra čempioniem.

Paldies treneriem un audzēkņu vecākiem par atbalstu!

AN sporta skolas administrācija

Latvija mana