Špoģu vidusskolas skolēni pilnveido zināšanas izglītojošās nodarbībās

Izglītība

Latvijas skolas somas ietvaros Špoģu vidusskolas 9.a klases skolēni apmeklēja NESTER CUSTOM metāla mākslas galeriju. Mākslinieks iepazīstināja ar saviem mākslas darbiem. Visas metāla skulptūras ir veidotas no automašīnu detaļām un katra skulptūra atspoguļo mākslinieka emocionālo stāvokli. Skolēniem bija iespēja piedalīties meistarklasē, kur skolēni paši sajauca un uzpildīja krāsas baloniņu, ar lāzeri notīrīja sarūsējošas detaļas un metināja detaļas. Katram  skolēnam bija iespēja ar krāsu baloniņiem izkrāsot  mākslas galerijas logo uz plāksnītēm un skolēni saņēma diplomus par piedalīšanos  meistarklasē.

Raiņa muzejā “Jasmuiža” skolēni piedalījās izglītojošā programmā “Atrodi Raiņa vietas Jasmuižā!”. Slēpņu spēles veidā vajadzēja atrast paslēptas kartiņas un vēlāk no tām salikt puzli. Noslēgumā skolēni skatījās īsfilmu pa dzejnieka dzīvi.

Diena bija aizraujoša un izglītojoša. Skolēni ieguva informāciju par metāla mākslu un uzzināja,  kā Jānis Pliekšāns tika pie sava pseidonīma Rainis. Abas norises bija noderīgas gatavojoties semestra noslēguma un valsts pārbaudes darbiem.

 Špoģu vidusskolas skolotāja Inese Ļedovskaja

Izsoles rezultāti 22.05.2024.