Špoģu vidusskolas meitenes uzvar tautas bumbā

Bebrenes pagasts

23. janvārī Ilūkstes Raiņa vidusskolā notika Augšdaugavas novada skolēnu sporta spēles tautas bumbā 2012. - 2013. gada dzimušām meitenēm. Sacensībās piedalījās 6 komandas no Zemgales, Lāču, Špoģu, Bebrenes, Salienas un Ilūkstes Raiņa vidusskolas.

Jāatzīst, ka meiteņu sacensības bija krietni saspringtākas, nekā tas parasti notiek starp zēniem, it sevišķi grupu turnīrā, kur viens precīzs metiens izšķīra dažu komandu likteni. Gribas piebilst, ka meitenes šo sacensību ietvaros izskatījās fiziski stiprākas, salīdzinot ar zēniem. Sacensībās, nezaudējot nevienu spēli, uzvarēja Špoģu vidusskola, otrajā vietā ierindojās Bebrenes VPV un trešajā pozīcijā palika Lāču pamatskola.

Liels paldies Ilūkstes Raiņa vidusskolas sporta skolotājam Jānim Jarānam par sacensību organizēšanu un tiesāšanu!

Jana Hadakova, Augšdaugavas novada sporta skola

Norisināsies XXI Starptautiskais akordeonistu – solistu konkurss „Naujene – 2024″