Špoģu vidusskolai divkāršā uzvara skolēnu sporta spēļu sacensībās basketbolā

Izglītība

31. janvārī Špoģu vidusskolā notika Augšdaugavas novada skolēnu sporta spēļu sacensības 2009. g. dz. un jaunākiem zēniem basketbolā. Kopumā piedalījās četras komandas. Turnīrā uzvarēja Ilūkstes Raiņa vidusskola, kuras sportistus trenē skolotāja Elita Rutkupa un Jānis Jarāns. 2. vietu ieņēma Špoģu vidusskola, savukārt 3 .vietā ierindojās Vaboles vidusskola.

7. februārī Špoģu vidusskolā atkal notika skolēnu sporta spēļu sacensības basketbolā 2007. g. dz. un jaunākiem, gan zēnu gan meiteņu komandās. Sacensības piedalījās četras zēnu komandas. Cīņa bija diezgan saspringta, tomēr nedaudz veiksmīgāki bija Špoģu vidusskolas zēni, kuri izcīnīja 1. vietu. 2. vietā palika Ilūkstes Raiņa vidusskola, savukārt trešajā - Kalupes pamatskola.

Meitenēm scenārijs bija citādāks, piedalījās trīs komandas. Par 1. vietu cīnījās Špoģu vidusskolas un Lāču pamatskolas basketbolistes, tomēr Špoģu meitenes izrāva uzvaru. 2. pozīcijā palika Lāču pamatskolas audzēknes, savukārt 3. vietā - Biķernieku pamatskolu komandas.

Teksts, foto: Jana Hadakova

Publiskā apspriešana par koku ciršanu Skrudalienas pagastā