Špoģu Mūzikas un mākslas skola pārstāv novadu konkursā “Concord of Sounds 2024″

AKTUĀLI

24. aprīlī Mārupes mūzikas un mākslas skolā notika IV starptautiskais akordeona mūzikas izpildītāju solistu un kolektīvās muzicēšanas konkurss ,,Concord of Sounds 2024". Konkurss norisinājās gan klātienes, gan neklātienes formātā – tas ļāva aptvert ģeogrāfiski plašu teritoriju (dalībnieku un žūrijas komisijas locekļu pārstāvēto valstu vidū bija gan tuvākās - Lietuva, Igaunija, Polija, Ukraina, gan tālākās valstis, tādas kā Francija, Izraēla, Brazīlija, Ķīna, Ziemeļmakedonija, Melnkalne, Serbija, Apvienotā karaliste u.c. (kopumā 26 valstis).

Patīkami pārsteidza dalībnieku augsts mākslinieciskais līmenis un sagatavotības pakāpe, konkursantu sniegumus šogad žūrijas sastāvā vērtēja arī Špoģu Mūzikas un mākslas skolas skolotājas Anna Grebeža un Vija Petrova.

Špoģu Mūzikas un mākslas skolu pārstāvēja 4. akordeona spēles klases audzēknis Rinalds Simanovičs (skolotāja Svetlana Vasiļjeva). Savā kategorijā Rinalds ieguva II vietu. Piedalīšanās tāda mēroga pasākumos noteikti pozitīvi ietekmē audzēkņu motivēšanu mācīties – dienas garumā tika izmantota iespēja noklausīties citu konkursantu sniegumus, savukārt skolotājiem tā ir iespēja komunicēt ar savas jomas speciālistiem  no citām valstīm, iet laikam līdzi, vērojot mūsdienu tendences akordeona spēles pasaulē.

Apsveicam Rinaldu un skolotāju Svetlanu Vasiļjevu ar iegūto rezultātu konkursā un novēlām panākumus arī turpmākajos pasākumos!

Špoģu Mūzikas un mākslas skola

Vingro Latvija, vingro Randene