Špoģu Mūzikas un mākslas skola aicina uz nodarbībām Mūzikas studijā

AKTUĀLI

Špoģu Mūzikas un mākslas skola aicina bērnus, jauniešus un visus ieinteresētus uz nodarbībām Mūzikas studijā. Studijas dalībniekiem ir iespēja iegūt zināšanas un prasmes instrumentālās mūzikas izpildījumā, iemācīties spēlēt dažādus mūzikas instrumentus (solo ģitāra, basģitāra, bungas), veidot vokāli instrumentālās grupas, pilnveidot sevi un piedalīties novada, reģionālajos kultūras pasākumos. Nodarbības notiek profesionāļa mūziķa vadībā pēc noteikta grafika vairākas reizes nedēļā Špoģos (Špoģu Mūzikas un mākslas skolā).
Mūzikas studijas nodarbības ir bez maksas.

Papildus informāciju var saņemt:
pa tālruni 654 52306, mob.tālruni 26414622
vai personīgi Špoģu Mūzikas un mākslas skolā –
2.stāvā 12.kabinetā pie skolas administrācijas.

Špoģu Mūzikas un mākslas skola aicina uz klūgu pīšanas nodarbībām