Sociālo iestāžu klienti tika iepriecināti ar novada domes dāvanām

AKTUĀLI

Laikā starp Ziemassvētkiem un Jauno gadu, Daugavpils novada domes un Sociālā dienesta vadība kopā ar folkloras kopu “Dyrbyni” apciemoja novada sociālās iestādes – VSAC “Latgale” filiāli “Kalupe”, SPC “Pīlādzis” un Višķu sociālās aprūpes centru. Šajās iestādēs kopā ar muzikālo apsveikumu tika pasniegtas novada domes sarūpētās dāvanas klientiem.

Papildus tradicionālajai saldumu paciņai, jau otro gadu pēc kārtas dāvināšanas priekā dalījās arī Daugavpils novada domes darbinieki, sarūpējot individuālas dāvanas aprūpes centra klientiem, piepildot to paustās vēlēšanās. Ja pagājušajā gadā tika apdāvināti “Pīlādža” iemītnieki, šogad dāvanas saņēma 74 Višķu sociālās aprūpes centra klienti.

“Mums ir ļoti skaista tradīcija gada nogalē apmeklēt mūsu sociālās aprūpes iestādes. Šo centru iemītnieki mūs vienmēr gaida, jo mēs braucam ar saldumiem un iepriecinām šīs sirsniņas,” akcentēja Daugavpils novada domes priekšsēdētāja Janīna Jalinska. “Šajās Ziemassvētku noskaņās un gaidot Jauno gadu, mēs vēlam visiem stipru veselību, izturību un spēku. Aprūpes centri ir šo cilvēku mājas, tāpēc vēlu, lai šeit viņi spētu arī draudzīgi sadzīvot. Tāpat izturību, pacietību un augstu atbildības sajūtu vēlu aprūpes iestāžu kolektīviem. Es esmu gandarīta, ka šeit strādā ļoti apzinīgi un profesionāli darbinieki, kuri jebkurā brīdī ir gatavi palīdzēt klientiem.” Janīna Jalinska norāda, ka klienti gaida arī savu pagastu pārstāvjus. Sociālie darbinieki no novada pagastiem apciemo savus klientus, lai apsveiktu tos ziemas saulgriežos un iepriecinātu tos, radot patiesu svētku noskaņu.

Sociālo aprūpes iestāžu iemītnieki arī bija gādājuši par sirsnīgām, pašdarinātām dāvanām novada domes vadībai, atgādinot, ka nākamais ir Suņa gads, kas solās būt īpaši draudzīgs un uzticams.

FOTOGALERIJA

Ziemassvētku laiks Maļinovas pagastā