Slutišķu brīvdabas estrādē notiks koncerts „Pirmoreiz”

AKTUĀLI

29. augustā plkst. 15.00 dabas parka „Daugavas loki” teritorijā Naujenes pagasta Slutišķu brīvdabas estrādē notiks koncerts „Pirmoreiz”.

Koncertā piedalīsies Daugavpils novada Kultūras centra deju ansamblis „Līksme”, folkloras kopa „Dyrbyni”, Maļinovas pagasta Saieta nama jauniešu deju kolektīvs „Druvāni”, Naujenes kultūras centra vidējās paaudzes deju kolektīvs „Dveina”, folkloras kopa “Rūžeņa”, tradīciju ansamblis „Radenie”, bērnu vokālais ansamblis „Odziņas” un soliste Anna Vansoviča.

Koncerta īpašie viesi būs Daugavpils Teātra dziedošie aktieri.

Radošās darbnīcas apmeklētājiem piedāvās Daugavpils novada muzeji.

  Pasākums norisināsies no jauna iekārtotā brīvdabas pasākumu norises vietā Daugavas krastā. Kultūrvides infrastruktūras uzlabojumus Daugavpils novada pašvaldība ieguvusi, strādājot kopprojektā „Rīteiropas vērtības” un saņemot atbalstu Stratēģiskā attīstības mērķa 5.5.1 programmā „Saglabāt, aizsargāt un attīstīt nozīmīgu kultūras un dabas mantojumu, kā arī attīstīt ar to saistītos pakalpojumus”.

Organizatori aicina ievērot 29. augustā aktuālos valstī noteiktos drošības noteikumus un sanitāras rekomendācijas. Pasākuma laikā tiks filmēts un fotografēts.

Ieeja brīva.

Medumos apguva ūdens pārneses druku