Skolēnu vasaras nodarbinātības programma 2024

Arī 2024. gada vasaras laikā skolēniem tiks piedāvāta iespēja strādāt un gūt darba pieredzi, piedaloties Augšdaugavas novada pašvaldības skolēnu nodarbinātības programmā un Nodarbinātības valsts aģentūras programmā.

Programmu mērķauditorija: izglītojamie vecumā no 14 līdz 19 gadiem (Pašvaldības programma), 15 - 20 gadi (NVA programma).

Programmas laika periods: jūnijs - augusts.

Pieteikšanās notiek tikai elektroniski, aizpildot pieteikumu šeit.

Skolēnu pieteikumi tiek atlasīti šādā prioritārā secībā pašvaldības ietvaros:

1. prioritāte – Skolēni, kas deklarēti Augšdaugavas novadā un mācās Augšdaugavas novada pašvaldības izglītības iestādēs, ir Sociālā dienesta klienti un  nāk no daudzbērnu ģimenēm;
  2. prioritāte – Skolēni, kas deklarēti Augšdaugavas novadā un mācās Augšdaugavas novada pašvaldības izglītības iestādēs;
  3. prioritāte – Skolēni, kas deklarēti Augšdaugavas novadā, bet mācās citu pašvaldību izglītības iestādēs.
  4. prioritāte - Skolēni, kas deklarēti citās pašvaldībās, bet mācās Augšdaugavas novada pašvaldības izglītības iestādēs.

Pieteikšanās secība dod priekšrocības!

Visa informācija par programmu ir pieejama nolikumā.

Līdz 15. aprīlim tiks paziņoti rezultāti, sazinoties ar katru pieteikuma iesniedzēju personīgi.

Skolēniem tiks piedāvātas darba vietas Augšdaugavas novada teritorijā, pie novada uzņēmējiem, novada pagastu pārvaldēs un iestādēs.

Kontaktinformācija: Olesja Ņikitina, olesja.nikitina@augsdaugavasnovads.lv, t. 65437663 vai Iveta Repkova, iveta.repkova@augsdaugavasnovads.lv, t. 65447859.

Partnerība "Kaimiņi" izsludina projektu pieņemšanas 1.kārtu