Skolēnu panākumi akordeonistu – izpildītāju konkursā

AKTUĀLI

25. novembrī Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā notika Latvijas akordeonistu asociācijas organizētais III Vislatvijas akordeonistu-izpildītāju konkurss. Šogad 42 dalībnieku vidū bija audzēkņi no 16 Latvijas izglītības iestādēm. Špoģu Mūzikas un mākslas skolu pārstāvēja trīs audzēkņi: Rolands Kļavinskis (skolotāja Vija Petrova), Matīss Sarkanis un Ivo Bikuļčs (skolotāja Svetlana Vasiļjeva).  Žūrijas darbu vadīja Lietuvas Mūzikas un Teātra akadēmijas profesors Eduardas Gabnis (Viļņa). Konkursanti uztraucās un juta līdzi, pārdzīvoja un iedvesmojās, bet kopumā pavadīja emocionāli aizraujošu, akordeona mūzikas piepildītu dienu, kuras kulminācijā izskanēja žūrijas komisijas lēmums. „A” kategorijā (līdz 8 gadiem) I vietu un kausu par visaugstāko rezultātu ieguva mūsu skolas audzēknis Rolands Kļavinskis (skolotāja Vija Petrova), „C” kategorijā (līdz 12 gadiem) sīvā konkurencē godpilno III vietu izcīnīja Matīss Sarkanis (skolotāja Svetlana Vasiļjeva), savukārt „D” kategorijas dalībniekam, Ivo Bikuļčam tika pasniegts Pateicības raksts.

Paldies audzēkņiem un skolotājām par ieguldīto darbu, vecākiem – par palīdzību un atbalstu! Lai veicas arī turpmāk!

Biķernieku pamatskola atzīta par pedagogam draudzīgāko izglītības iestādi 2017.gadā