“Skolas somas” iespējas

Izglītība

17. aprīlī Sventes vidusskolas 11. klases skolēni projekta “Skolas soma” ietvaros apmeklēja  Preiļos  NESTER CUSTOM design art gallery un darbnīcu  “Linu  pogaļas stāsts” Preiļu novada vēstures un lietišķās mākslas muzejā

NESTER CUSTOM design art gallery  mākslas galerija ir izklaides komplekss, kurā atrodas mākslinieciski izvietotas izstāžu zāles ar individualizētiem motocikliem un metāla mākslas skulptūrām.

Preiļu novada muzejs popularizē novadā dzīvojošo iepriekšējo paaudžu radītās un laikmeta jaunradītās materiālās un nemateriālās vērtības ar atbilstošu kolekciju, ekspozīciju, izstāžu un izglītojošo pasākumu veidošanu. Skolēniem tika piedāvāta izglītojoša programma  “Linu  pogaļas stāsts”.

Braucienu organizēja skolotāja:  S. Drugoveiko.

28. aprīlis - Pasaules darba drošības un veselības diena