Senioru nedēļa Naujenes pagastā

AKTUĀLI

Naujenes pagasta pārvalde sadarbībā ar Naujenes sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības centru no 3. līdz 6. oktobrim piedāvāja visiem pagasta senioriem aktīvi, interesanti un lietderīgi pavadīt laiku, gan darbojoties dažādās aktivitātēs, gan piedaloties pasākumos, kas bija veltīti Starptautiskajai senioru dienai.

3. oktobra rītu seniori nolēma pavadīt svaigā gaisā un, galvenais, aktīvi, izmantojot iespēju apgūt nūjošanas prasmes. Nodarbību vadīja fizioterapeite A. Afanasjeva.

4. oktobrī Naujenes sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības centrā visi seniori tika ielūgti uz koncertu. Koncertā seniorus izklaidēja Biķernieku kultūras nama sieviešu vokālais ansamblis “Rjabinuška” (vadītāja Olga Pankeviča), Naujenes pirmsskolas izglītības iestādes “Rūķītis” bērnu kolektīvi, kas rādīja gan savas dejotprasmes, gan dziedātprasmes (vadītāja Tatjana Zviceviča) un Volkovsku ģimene, kas priecēja visus klātesošos ar savās sirsnīgajām dziesmām un skanīgo bajāna spēli.

5. oktobrī seniori devās uz Preiļiem, kur apmeklēja Leļļu muzeju un vīngliemežu audzētavu “Ošu mājas”. Leļļu muzejā seniorus pārsteidza košie tērpi un lielā leļļu kolekcija, savukārt “Ošu mājās” seniorus īpaši aizrāva interesantie stāstījummi.

6. oktobrī Naujenes kultūras centrā varēja apmeklēt amatu meistara Valda Grebeža darbnīcu.

Pēc tik piesātinātas nedēļas jācer, ka senioriem nekad nezudīs vēlme darboties un turpmāk aktīvo senioru skaits Naujenes pagastā aizvien augs. Visiem, kuri piedalījās un palīdzēja veidot aizraujošu nedēļu senioriem – LIELS paldies!

FOTOGALERIJA  

Daugavpils novada jaunatne meklē palīgus!